Pomogę Ci rozwiązać Twój problem zdrowotny!

O KONSULTACJI

wywiad zdrowotny

Konsultacja rozpoczyna się wypełnieniem wywiadu zdrowotnego, na podstawie którego będę mógł udzielić Ci porady i ewentualnie zalecić Ci wykonanie niezbędnych badań diagnostycznych, by sprawdzić dokładniej sprawdzić przyczynę Twoich dolegliwości. 

Analiza Zleconych badań i dokumentacji medycznej

Przeanalizuję Twój wywiad oraz przesłaną dokumentację medyczną i na tej podstawię zalecę Ci dalsze działania.

edukacja Zdrowotna

Podczas porady postaram się wytłumaczyć Ci w prosty i przystępny sposób na czym polega Twój problem, z czego wynika, jakie mogą być jego konsekwencje i co robić, by jak najlepiej sobie z nim poradzić!

Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

W trakcie trwania konsultacji będę odpowiadał na wszystkie Twoje pytania!

Zalecenia na przyszłość

Konsultacja zakończy się sporządzeniem indywidualnych zaleceń, dzięki którym będziesz wiedzieć na co musisz zwrócić uwagę w przyszłości.

Bardzo dobry lekarz, sumienny, miły i wyrozumialy. Najlepszy jakiego dotad poznalam. Odpowiada na wszystkie pytania dokładnie i ze zrozumieniem. Jest szczery, podnosi pacjenta na duchu. Prawdziwy lekarz z powolania. Szczerze polecam Pana Doktora, bo naprawdę to bardzo dobry lekarz, a w dzisiejszych czasach ciężko o takich... Prosze trzymac tak dalej Panie Doktorze :-)

Aneta

Cena konsultacji: 150zł

O mnie

Witaj! Nazywam się Arkadiusz Kacała.

Jestem ambitnym, charyzmatycznym, uparcie dążącym do celu, a przy okazji uśmiechniętym i otwartym człowiekiem. Cechy te pomogły mi spełnić moje marzenie z dzieciństwa, a mianowicie dzięki nim zostałem lekarzem. 


Oprócz pracy w szpitalu prowadzę również działalność w internecie która skupia się na edukacji zdrowotnej społeczeństwa. W związku z wielkim zainteresowaniem poradami przez internet postanowiłem wprowadzić tę kompleksową konsultację, dzięki której pomagam ludziom zadbać o zdrową przyszłość łącząc edukację, kompleksowe badania stanu zdrowia i tworzenie planu zdrowotnego.


Jeżeli interesuje cię tego typu porada to zachęcam do wykupienia konsultacji - obiecuję, że się nie zawiedziesz! 

Najczęstsze pytania

Jak wygląda konsultacja?

Jakiego rodzaju badania trzeba wykonać?

Ile trwa konsultacja? 

Czy konsultacja obejmuje koszt badań?

>