Pomogę Ci zadbać o zdrową przyszłość 

O KONSULTACJI

Kompleksowy​ wywiad zdrowotny

Konsultacja rozpoczyna się wypełnieniem kompleksowego wywiadu zdrowotnego, na podstawie którego będę mógł zalecić Ci wykonanie niezbędnych badań diagnostycznych, by sprawdzić, w jakim stanie jest Twoje zdrowie.

Analiza czynników ryzyka

Na podstawie zebranego wywiadu i wyników zleconych badań będziemy w stanie znaleźć najbardziej kluczowe czynniki dla Twojej zdrowej przyszłości! 

4 – tygodniowa edukacja zdrowotna

Podczas 4-tygodni będziesz otrzymywać ode mnie wiadomości z najważniejszymi z punktu Twojego zdrowia informacjami, które umożliwią Ci odpowiednie dbanie o zdrowie w przyszłości.

Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

W trakcie trwania konsultacji będę odpowiadał na wszystkie Twoje pytania!

Plan zdrowotny na przyszłość

Konsultacja zakończy się stworzeniem specjalnego i indywidualnego planu zdrowotnego, dzięki któremu będziesz wiedzieć jakie badania w przyszłości wykonywać i na co przede wszystkim zwrócić uwagę, by zadbać o zdrową przyszłość!

DZIĘKI TEJ PORADZIE ZYSKASZ: 

Kontrolę nad własnym zdrowiem


Dzięki kompleksowemu wywiadowi i badaniom bilansowym będziesz dokładnie wiedział, czy jest się czym martwić w odniesieniu do Twojego zdrowia.

Wiedzę jak uniknąć chorób cywilizacyjnych


Dzięki szerokiej edukacji zdrowotnej dowiesz się jak żyć, by uniknąć chorób cywilizacyjnych, które mają największy wpływ na skracanie naszego życia.

Szansę na dłuższe i zdrowsze życie


Dzięki planowi zdrowotnemu będziesz wiedzieć jakie badania profilaktyczne wykonywać, by zwiększyć swoją szansę na szybsze wykrycie i skuteczniejsze leczenie ewentualnych chorób.

Bardzo dobry lekarz, sumienny, miły i wyrozumialy. Najlepszy jakiego dotad poznalam. Odpowiada na wszystkie pytania dokładnie i ze zrozumieniem. Jest szczery, podnosi pacjenta na duchu. Prawdziwy lekarz z powolania. Szczerze polecam Pana Doktora, bo naprawdę to bardzo dobry lekarz, a w dzisiejszych czasach ciężko o takich... Prosze trzymac tak dalej Panie Doktorze :-)

Aneta

O mnie

Witaj! Nazywam się Arkadiusz Kacała.

Jestem ambitnym, charyzmatycznym, uparcie dążącym do celu, a przy okazji uśmiechniętym i otwartym człowiekiem. Cechy te pomogły mi spełnić moje marzenie z dzieciństwa, a mianowicie dzięki nim zostałem lekarzem. 


Oprócz pracy w szpitalu prowadzę również działalność w internecie która skupia się na edukacji zdrowotnej społeczeństwa. W związku z wielkim zainteresowaniem poradami przez internet postanowiłem wprowadzić tę kompleksową konsultację, dzięki której pomagam ludziom zadbać o zdrową przyszłość łącząc edukację, kompleksowe badania stanu zdrowia i tworzenie planu zdrowotnego.


Jeżeli interesuje cię tego typu porada to zachęcam do wykupienia konsultacji - obiecuję, że się nie zawiedziesz! 

Najczęstsze pytania

Jak wygląda konsultacja?

Jakiego rodzaju badania trzeba wykonać?

Ile trwa konsultacja? 

Czy konsultacja obejmuje koszt badań?

>